-хората-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Търся си другарче за РП
Alena El-Boner  EmptyНед Мар 12, 2017 9:21 am by -miguel

» Михаел Шумахер
Alena El-Boner  EmptyВто Фев 21, 2017 7:21 pm by TraceyReed.△

» Jace Dehaan / Gifted / 23y./ FC: Deen Dehaan
Alena El-Boner  EmptyЧет Окт 15, 2015 3:58 pm by TraceyReed.△

» Връщане на герои
Alena El-Boner  EmptyСря Окт 14, 2015 3:31 pm by ℘Alaska℘

» спам ;33
Alena El-Boner  EmptyВто Окт 13, 2015 11:08 pm by ℘Alaska℘

» Съобщения
Alena El-Boner  EmptyНед Окт 11, 2015 7:46 pm by ℘Alaska℘

» Подай кандидатура за върховния съвет
Alena El-Boner  EmptyНед Окт 11, 2015 6:42 pm by ℘Alaska℘

» Издирваме екип
Alena El-Boner  EmptyНед Окт 11, 2015 6:30 pm by ℘Alaska℘

» Lydia
Alena El-Boner  EmptyНед Окт 11, 2015 10:50 am by LYDIA

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 04, 2015 9:46 pm

Alena El-Boner

2 posters

Go down

Alena El-Boner  Empty Alena El-Boner

Писане by layla. Нед Май 03, 2015 1:27 pm

Alena El-Boner  Tumblr_mt8vq5P7Ie1r2bigmo1_500
Досие:
♠Алена Ел-Бонер
♠23
♠стихия/дух/низша
♠FC: Zoey Deutch

Oтгледана съм от баща ми Александър. Никога през живота си не съм виждала майка си. Единственото нещо, което знам е, че ни е напуснала, когато съм била на четири. Нормално е  да не я помня била съм на съвсем крехка възраст, когато се е случило. Не знам причината поради, която ни е напуснала, но това вече няма кой знае толкова голямо значение за мен от колкото преди. Отказах се да задавам безкрайните си въпроси на баща си. От рода на "Тя как изглежда?", "Защо ни е напуснала?", "Къде е сега?" и накрая нищо. Никакъв отговор. Явно той не иска да ми каже нищо и няма повече да настоявам. Преди бях малка и любопитна, но вече не съм и това не ме вълнува чак толкова много. Даже си имам и на идея, защо го е направила, но не съм съвсем сигурна. Както и да е. Аз не изгубих нищо, освен може би майчината обич, но нали поне имах татко. Поне имах някой.
Не знам дали държанието на баща ми се дължи на това, че майка ми ни е напуснала или си е такъв, но Алекс беше голям перфекционист. Искаше всичко да е както трябва. Искаше всичко да е перфектно, аз да съм перфектна. Това ще е малко трудно, защо всеки човек има по някакъв недостатък, а аз имах доста. Аз съм доста сложен човек за разбиране. Един път ще съм така, друг иначе. От мен може да се очаква всичко. Имам моменти, в които съм добра, мила и да. Това е тогава, когато съм в МНОГО добро настроение. Лоша съм с хората, които преди време са ми направили някакво зло или просто се мразим взаимно. Държа се лошо дори й с най-добрите си приятели, когато не съм на кеф. Спонтанна съм. Обичам да взимам решения на място. Обичам да пробвам нови неща. Винаги съм била много решителна. И когато кажа нещо никой не може да ме разубеди. Голям инат, съм и не само имам и черти на егоизъм. Поради това, че съм инат може да споря с някога до сутринта даже и повече, докато не излезе на моето. Много съм директна. Обичам да си казва всичко на време, за да няма намусени или разсърдили се накрая. Мразя да говорят зад гърба ми неща, които не са верни, да ме лъжат в очите докато аз знам истината, да ме изневеряват най - нахално в къщата ми, да се правят на по - висша класа от мен, а да не са, да се правят на по - велики, а всъщност да не са и доста често употребявам израза:
"Съжалявам!Не говоря с хора под моето ниво."
Мога да продължа, но мисля, че разбрахте каква съм аз. Та да се върнем към моят баща и неговата мания всичко, което прави да е перфектно. Когато бях на 7 години започнах да виждам всякакви духове. Крещях виках, но те не се махаха. Имах чувството, че ме преследват. Често се случваше, когато съм на масата да започна да крещя нещо от рода на "Разкарай се!", "Остави ме намира!" и т.н. или пък вечер да сънувам кошмари с някои от тези духове. Всичко това подсказа на баща ми, че владея елемента дух. Той ми обясни какво означава това, отначало не разбрах за какво ми говори, но после всичко ми се разясни. Започна да се занимава с мен веднага за теста. Искаше да стана Висшата стихия на елемента. Е, аз не исках да бъда Висша, но кой ли ме пита. Тогава бях малка и се съгласявах с всичките му решения. Е, не че и сега не го правя. Явих се на изпита все пак, но резултата никак не му се хареса. За наказание реши, че ми е време да се оженя. Не знам откъде му дойде тази идея, но не можех нищо да направя. Всичко вече бе уредено. Никак не ми харесваше мисленето на баща ми. Откъде му идваха всичките тези идеи? Да ставам Висша, да се женя, да бъда идеална! 
Сватбата така или иначе се състоя. Плюс на всичко това бе, че се отървах от него, но минус беше, че той не бе уцелил зетя си. Да кажем, че бе малко психично болен. Поне на мен ми се струваше така. Най - вероятно, защото изобщо не го харесвах...


може ли да ми се смени името на alena.♣
layla.
layla.

Брой мнения : 13
Репутация : 1
Join date : 29.04.2015

Върнете се в началото Go down

Alena El-Boner  Empty Re: Alena El-Boner

Писане by TraceyReed.△ Нед Май 03, 2015 4:06 pm

добре дошла Smile
TraceyReed.△
TraceyReed.△

Брой мнения : 516
Репутация : 11
Join date : 03.02.2015
Age : 24

https://the-humans.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите