-хората-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Търся си другарче за РП
Всичко се променя в живота,но не и аз. EmptyНед Мар 12, 2017 9:21 am by -miguel

» Михаел Шумахер
Всичко се променя в живота,но не и аз. EmptyВто Фев 21, 2017 7:21 pm by TraceyReed.△

» Jace Dehaan / Gifted / 23y./ FC: Deen Dehaan
Всичко се променя в живота,но не и аз. EmptyЧет Окт 15, 2015 3:58 pm by TraceyReed.△

» Връщане на герои
Всичко се променя в живота,но не и аз. EmptyСря Окт 14, 2015 3:31 pm by ℘Alaska℘

» спам ;33
Всичко се променя в живота,но не и аз. EmptyВто Окт 13, 2015 11:08 pm by ℘Alaska℘

» Съобщения
Всичко се променя в живота,но не и аз. EmptyНед Окт 11, 2015 7:46 pm by ℘Alaska℘

» Подай кандидатура за върховния съвет
Всичко се променя в живота,но не и аз. EmptyНед Окт 11, 2015 6:42 pm by ℘Alaska℘

» Издирваме екип
Всичко се променя в живота,но не и аз. EmptyНед Окт 11, 2015 6:30 pm by ℘Alaska℘

» Lydia
Всичко се променя в живота,но не и аз. EmptyНед Окт 11, 2015 10:50 am by LYDIA

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 04, 2015 9:46 pm

Всичко се променя в живота,но не и аз.

2 posters

Go down

Всичко се променя в живота,но не и аз. Empty Всичко се променя в живота,но не и аз.

Писане by Ḁlicễᴕ Съб Май 09, 2015 4:10 pm

Име:Алис
Раса:Човек с дарба
Дарба:Телепатия
Възраст:25
Характер:Външния вид винаги лъже,но при Алис не е точно така.Тя е убийствено красива и секси,но и също толкова лоша и палава.Пада си малко тигрица в някои отношения,но пък станели въпрос за деца,е истинска кралица.Би дала всичко за доброто на едно дете,но не би дала нищо за живота и доброто на един човек или същество освен ако не е дете.Голям инат е и това понякога й играе лоша шега.Не винаги успява да изпълни някое обещание,заради което често й се носи славата на ,,непостоянна".Не обича мързеливите хора,но често попада на такива,заради което често е нацупена.С няколко думи,тя е красива,опасна и както се разбра...често е непостоянна.
История:Родена през година,когато времето е било лошо.Постоянно е валяло,било е студено,нощите са били по-дълги...Всички хора са се молили поне за малко слънце,а самата Алис се радвала на лошото време.Тя рядко е била без усмивка,което изумявало жители на малкото градче.Чудели се как може едно такова беззащитно ангелче да се радва толкова през такава година?Нейните родители по цял ден мислили как ще преживеят след такава година като нямало да има реколта,а тя,малката принцеса мислела само за храна и спане.Нямала нейните проблеми или пък тези на другите жители.Но пък за нейно разочарование,години по-късно,когато разбрала,че има дарба...тази година от живота й се превърнала в нейния ад.Тогава разбрала какво е да имаш проблем,какво е да те боли,да си без изход и без право на избор.Всеки ден се опитвала да се отърве от това и да бъде нормален човек.Но с времето е свикнала.Днес живее като царица в своя имот.Работи като адвокат и тайно се занимава с истинската си същност.Не се хвали с това,че има пари и власт,но пък за сметка на това,винаги успява да натрити тези до нея,с което често печели врагове заради успехите си.Мрази критиките по неин адрес и често заради това е в съда,където защитава права си като адвокат.Има си проблеми с правосъдието,което е нормално за един известен адвокат като нея.
Не е имала приятел до сега,но пък има опит в краткотрайните връзки.Знае номерата на мъжете и често заради това пък успява да ги привлече към себе си.Не се хвали с това,че с любовта е скарана,но и не се хвали и с това,че е имала доста краткотрайни връзки.Мрази да се показва с мъже из града,защото още на следващия ден ще е в поредния вестник,известна като кучката на града.Заглавието на статиите ще е нещо от сорта на ,,Адвокатката отново е с нов мъж.Какво ли стана с предишния?".Такива вестници често четеше когато искаше да коригира грешките в предишните си връзки.Но пък и често това й помагаше да осъзнае,че това,което прави е грешно.Вътрешно искаше една сериозна връзка,искаше да бъде обичана и тя да обича,но който прочетеше вестниците,се отказваше да има сериозна връзка с нея.Алис много пъти лекуваше раните си с шоколад,спа процедури или пазаруване.Имаше си една мини мания към харченето на пари за дребни неща.Не беше фенка на скъпите и маркови стоки,а обичаше евтините и красиви неща.Ценеше истинското,колкото и да не се вярваше на голяма част от населението.Беше истински човек,но с няколко изключения в характера и банковата сметка.
Лик:Jenna Jameson

Всичко се променя в живота,но не и аз. Jenna-Jameson-quotation-2
Ḁlicễᴕ
Ḁlicễᴕ

Брой мнения : 33
Репутация : 0
Join date : 09.05.2015

Върнете се в началото Go down

Всичко се променя в живота,но не и аз. Empty Re: Всичко се променя в живота,но не и аз.

Писане by TraceyReed.△ Съб Май 09, 2015 5:00 pm

Добре дошла Smile
TraceyReed.△
TraceyReed.△

Брой мнения : 516
Репутация : 11
Join date : 03.02.2015
Age : 24

https://the-humans.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите